Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Супернасичений тиждень

Приватним особам
10.11.2023
Супернасичений тиждень - фото - mtb.ua


Почали святкуванням ювілею, закінчили інтенсивною роботою на чотирьох значних форумах.


Київ - заступник Голови правління Ілля Климович разом з командою  взяли участь у роботі  Global Payments day, конференції,  що обʼєднує велику кількість банківських та небанківських платіжних і технічних операторів. Транскордонні фінанси, відкритий банкінг, фінансові сервіси та продукти для украінців,  які вимушено опинились за межами України, колабораціі і взаємодії України та ЄС, та багато іншого було на повістці дня. «Колеги поділилися досвідом впроваджень нових платіжних рішень. Також було цікаво почути досвід Грузії по проекту OpenBanking  та впровадженню PSD2».

Київ - заступник Голови правління Ростислав Іванов прийняв участь в роботі круглого столу «Фінансові ринки під час війни», присвяченому питанням поточних ринкових умов, динаміці ліквідності та  інвестиційної привабливості ОВДП. « Дуже важливо постійно бути у експертному середовищі, звіряти з колегами відчуття головних фінансових трендів та формувати реалістичний прогноз на наступний рік».  

Черкаси - керуючий ЦВ у м. Києві Олег Соколов долучився до масштабної бізнес-події “Черкаського  міжнародного економічного форуму-2023”,  який зібрав представників влади та бізнесу для обговорення нагальних питань: економіка під час війни, нові реалії для бізнесу: можливості та виклики, які виникають,  механізми відновлення та багато іншого.

Рівне - начальник відділення Роман Павлишин відвідав Brave Summit, який відбувся під егідою USAID. Разом з підприємцями та представниками громади обговорили важливі питання стратегічного розвиток регіону, роль бізнесу в формуванні інвестиційної привабливості, досвід трансформаціі релокованих компаній, а також інклюція як невідємна  складова сьогодення.

Долаємо виклики часу, працюємо далі!

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти