Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

PayPal вже офіційно в Україні

Приватним особам
Бізнесу
VIP банкінг
18.03.2022
PayPal вже офіційно в Україні - фото - mtb.uaКожен власник картки Visa та Mastercard від МТБ БАНК тепер може перераховувати на них кошти зі свого гаманця PayPal.

Крім того, за допомогою PayPal наші клієнти можуть отримати допомогу від родичів з-за кордону, купляти те, що потрібно, в інтернеті ( сервіс не розкриває дані картки або рахунку платника для підвищення безпеки онлайн-платежів), перераховувати кошти та виводити гроші на українські банківські карти.
Зареєструватися в системі просто -, працює PayPal, прив'язуючись до платіжної картки.

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров подякував команді PayPal, що так швидко відреагувала на прохання підтримати українців під час війни.

PayPal — це міжнародна електронна платіжна система. Вона надає послуги в транскордонному режимі будь-якій людині у світі, в якої є банківська картка.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти