Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

На честь 23 річниці заснування Фонду гарантування вкладів фізичних осіб було проведено Акцію «Вклад, що гарантує майбутнє»

Приватним особам
20.12.2021
На честь 23 річниці заснування Фонду гарантування вкладів фізичних осіб було проведено Акцію  «Вклад, що гарантує майбутнє» - фото - mtb.ua

МТБ БАНК завжди відкликається на ініціативи, що покликані покращити життя маленьких українців. Тому заступник голови правління Ілля Климович з радістю взяв участь в   Акції під символічною назвою «Вклад, що гарантує майбутнє», що приурочена Фондом гарантування вкладів фізичних осіб до Дня Святого Миколая.

«Пакуночки, які ми всі сьогодні приготували для новонароджених немовлят – це вклад у їх фінансове майбутнє і  добробут їх родин,   -  зазначив заступник Голови правління МТБ БАНК Ілля Климович.  - Дітки, які народилися в ці дні, вже через шість років за бажанням зможуть отримати платіжну картку і самостійно розпоряджатися «кишеньковими» коштами. Вони будуть оперувати цифровими фінансовими інструментами набагато легше, ніж їх батьки. І тому так важливо, щоб маленькі кияни, як то кажуть, з пуп’янка, познайомилися з такими речами, як власний бюджет, фінанси, розумілися на заощадженнях, щоб зростали фінансово обізнаними, свідомими власниками своєї долі». 

Ми, представники банківського сектору, маємо надію, що нове покоління українців буде жити в розвиненій країні. І зробимо все можливе, щоб взаємодія з фінансовими інституціями була для них комфортною і вигідною.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти