Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

МТБ БАНК піднявся на 10 пунктів у рейтингу стійкості банків

Приватним особам
26.05.2022
МТБ БАНК піднявся на 10 пунктів у рейтингу стійкості банків - фото - mtb.ua

У рейтингу стійкості банків за перший квартал 2022 року від «Мінфіну» МТБ БАНК піднявся відразу на 10 пунктів і увійшов до 25 найстійкіших українських банків.

Платіжна репутація банку підтверджена на максимальному рівні – 5 балів із 5 можливих.

Рейтинг стійкості банків від порталу «Мінфін» - це щоквартальна оцінка діяльності банків на підставі інформації з офіційних та відкритих джерел. До рейтингу включено банки з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд гривень. Станом на 1 квітня цьому критерію відповідало 34 фінустанови, тоді як у 4 кварталі 2021 року учасників було 36.

Фінустанови отримують бал від 1 до 5 залежно від показників, що характеризують їх стресостійкість та лояльність вкладників: враховується якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст вкладів, платіжна репутація тощо.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти