Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

MTB БАНК - новий ексклюзивний партнер НК Верес

Приватним особам
25.02.2021
MTB БАНК - новий ексклюзивний партнер НК Верес - фото - mtb.ua

«Ми захоплені історією успіху Народного клубу Верес, яка не схожа на жоден інший український футбольний проєкт. Верес - це справжня родина із прекрасною атмосферою та палкими вболівальниками, частиною якої ми раді стати. Ми впевнені, що наше партнерство допоможе клубу у його подальшому розвитку та стане мотивацією для місцевої влади і локального бізнесу сприяти розвитку спорту та здорового суспільства на Рівненщині", - відмітив заступник керуючого з корпоративного бiзнесу MTB БАНКу Андрій Гонтажевський.

Народний клуб Верес вітає у своїй червоно-чорній родині нового партнера - MTB БАНК.  Партнерство розраховано на три роки.

MTB БАНК та Верес об'єднуть спільні цінності - неухильна віра у свою справу та відданість їй, постійний розвиток для втілення найамбітніших планів, наснага рухатись щодня вперед до перемог.

"Партнерство з МТВ БАНК – крок вперед для нашого клубу. Ми прагнемо об'єднати навколо Вереса усіх амбітних, ініціативних і відповідальних людей, які люблять спорт і Рівненську область. Welcome у родину червоно-чорних", - зазначив президент Народного клубу Верес Іван Надєїн.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти