Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Mastercard FOZZY - eDopomoga initiative

Приватним особам
12.07.2022
Mastercard FOZZY - eDopomoga initiative - фото - mtb.ua

єДопомога-це державна платформа для людей, які потребують допомоги та тих, хто має можливість її надати.

З 1 липня по 30 вересня 2022Mastercardразом із мережами «Сільпо», Le Silpo, «Фора», «Thrash!Траш!» та FOZZY проводять спільну ініціативу на платформі edopomoga.gov.ua.
Як допомогти?

•Зареєструйтесь на платформі edopomoga.gov.ua, виберіть заявку, яку бажаєте виконати, і суму номіналу допомоги (передплати за товар).
•Оплатіть карткою Mastercard®  і ми збільшимо суму вашої допомоги (передплати за товар). При оплаті номіналу 200 грн додається 50 грн, до номіналу 500 грн додається 75 грн, до номіналу 1000 грн додається 100 грн.
•Після цього людина, яка потребує допомоги, отримає електронний код, що підтверджує внесення передплати за товар.
•Код може бути використаний в одній із торгових мереж: «Сільпо», Le Silpo, «Фора», «Thrash!Траш!» та FOZZY.

*Пропозиція ― збільшення суми допомоги-передплати за товар ― дійсна з 01.07.2022 р. по 30.09.2022 р. за умови оплати карткою Mastercard®. Детальні умови пропозиції та умови використання передплати ― на https://mastercard.edopomoga.gov.ua/ua/

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти