Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ)

Приватним особам
13.10.2023
Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) - фото - mtb.ua

Весь світ з нами – це не слова, а практичні дії, які ведуть до більш вагомої ролі нашої країни в міжнародній економіці. Днями Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) об'єднав політичних діячів з різних країн світу, представників бізнесу, влади та суспільства для обговорення ключових економічних питань та глобальних трендів.

Голова правління МТБ Банку Юрій Кралов, який взяв участь у роботі одного з найбільших у Європі міжнародних форумів, відмітив головні теми  обговорення: « Це підтримка бізнесу з боку держави, розвиток виробництва, пов’язаного з експортом та співробітництво з іноземними партнерами в експортній галузі завдяки таким інституціям, як, наприклад, ЕКА (Експортно-кредитне анетство), державна програма «Доступні кредити 5-7-9» та встановлення партнерських відносин з міжнародними партнерами щодо портфельних гарантій. Все це дасть відчутний поштовх розвитку вітчизняного бізнеса. Єдина умова – іноземний інвестор потребує дуже ретельно прописаних бізнес-планів, наявності дозвільної документації. Тобто, нашому бізнесу треба приділяти окрему увагу до цих вимог».  

Загалом висновки на дискусійних площадках форуму були досить оптимістичними, каже Юрій Олександрович : «Ресурси в країні є, ми здатні рухатися самостійно, в нас потужна банківська система і підтримка держави. Нам треба лише прицільно розподіляти свою увагу і робити ставку на наші переваги. Створювати переробну агропромисловість, будувати збройні заводи, надавати умови для розвитку IT-технологій. Це те, що підвищить нашу конкурентоспроможність та надасть нам можливість зайняти велику долю світового ринку.  А в середині країни все це – нові робочі місця, надходження до бюджету, підвищення соціального захисту суспільства».

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти