Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

До уваги власників платіжних карток МТБ БАНКу!

Приватним особам
02.06.2020
До уваги власників платіжних карток МТБ БАНКу! - фото - mtb.ua

28 квітня 2020 року набули чинності нові вимоги щодо здійснення платежів. Регулятор підкреслює, що це жодним чином не вплине на більшість звичайних операцій з переказу грошей. Наприклад, здійснювати операцію з переказу коштів з картки на картку МТБ БАНКу все ще можна незалежно від суми.

Власники банківських рахунків уже ідентифіковані та перевірені МТБ БАНКом. Тому оплату просто та зручно можна здійснити віддалено, за допомогою дистанційних сервісів МТБ БАНКу (мобільний додаток MTBplus, Інтернет-банкінг).

Якщо необхідно здійснити переказ виключно готівкою - тоді цей платіж можна зробити наступним чином:

  • у відділенні МТБ БАНКу, з паспортом, якщо ви здійснюєте платіж на суму, що перевищує 5 тисяч гривень;
  • через пристрої з функцією прийому готівки - cash-in банкомати МТБ БАНКу, які автоматично забезпечують верифікацію платника за допомогою картки банку.

Крім того, якщо клієнт бажає зробити платіж готівкою у відділенні нашого банку на суму від 5 тисяч до 400 тисяч гривень, маючи при собі паспорт, він не повинен підтверджувати походження коштів.

Безготівкові платежі з картки на картку або з рахунку на рахунок, як і раніше, можна здійснювати без будь-яких обмежень – розділяти платежі на частини не потрібно.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти