Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Яку платіжну картку обрати?

Приватним особам
02.12.2021
Яку платіжну картку обрати? - фото - mtb.ua

Щоб визначитись із вибором картки, треба знати, що вони бувають дебетні та кредитні.

Дебетні призначені для розрахунків власними коштами. Розраховуватися такою карткою можна тільки у межах тієї суми, яка є на рахунку або наданого овердрафту.

З використанням дебетної картки можна:

  • знімати з рахунку готівку;
  • отримувати та робити перекази;
  • платити за товари та послуги;
  • зберігати кошти на рахунку.

Деякі банки пропонують послугу нарахувань відсотків на залишок коштів на рахунку та кешбек. МТБ БАНК в межах продукту «Мобільний капітал» нараховує відсотки на депозит та на залишок на поточному рахунку. А по кредитних картках Benefit New  в межах Акцій пропонуються кешбеки.

Окремий вид карток – дебетові картки із овердрафтом. Овердрафт – це можливість заходити «в мінус» по своїй зарплатній картці у межах встановленого банком ліміту. У такому разі після того, як власні кошти повністю витрачені, можна розрахуватись коштами у межах установленого овердрафту. За використання овердрафту банк нараховує відсотки, аналогічно як по кредиту. Коли буде нарахована чергова заробітна плата, банк насамперед списує кошти для погашення овердрафту.  Овердрафт – це окремий банківський продукт, від якого можна відмовитись, якщо не хочеш ним користуватись.

Кредитні картки дозволяють здійснювати розрахунки коштами, які банк надає у кредит у межах кредитної лінії. Багато банків також пропонують пільгові періоди, коли відсоткова ставка за користування кредитними коштами мінімальна. У бідь-якому разі важливо вчасно погашати заборгованість! По картці Benefit New МТБ БАНК надає пільговий період 55 днів.

До речі, в Україні картки персоналізовані. Це означає, що у кожної картки є держатель, навіть якщо на ній не вказано твоє ім’я. Передавати свою картку іншій людині заборонено.

Для членів родини, зокрема для дітей від 6 років, можна випустити додаткові картки на їхнє ім’я. Ці картки прив’язані до поточного рахунку власника. Дитяча картка від МТБ БАНК випускається дітям у віці від 6 до 18 років у вигляді додаткової карти  до рахунку одного з батьків. Додатковими картками можна розраховуватись у межах суми на рахунку або встановлених лімітів.

Більше про кешлес розрахунки тут https://cutt.ly/ZTTzJ5J

#Cashless, #Iamcashless

 

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти