Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Як правильно обрати кредит?

Приватним особам
15.08.2022
Як правильно обрати кредит? - фото - mtb.ua

 

Перед тим, як оформлювати споживчий кредит, порівняйте пропозиції різних фінансових установ та оберіть для себе найкращий варіант.

Як порівняти умови кредиту?

Інформація про умови кредиту є в істотних умовах кредиту, які банки та фінансові компанії публікують на своїх сайтах. Наприклад: https://www.mtb.ua/personal/credits/item/kredit-pod-zalog-depozita

Істотні умови кредиту містять загальні умови надання фінансовою установою послуг кредитування, але не є пропозицією з надання послуг.

Це означає, що запропоновані індивідуальні умови залежатимуть від результатів оцінки кредитоспроможності, проведеної на підставі отриманої від клієнта інформації та з інших джерел за наявності законних на це підстав. Індивідуальні умови кредиту надаються клієнту до укладення договору про споживчий кредит у формі паспорта споживчого кредиту.

Паспорт кредиту – це документ, який містить основні умови кредиту, інформацію про реальну відсоткову ставку,  порядок повернення кредиту, додаткові комісії та платежі.

Також вся інформація про умови кредиту є в кредитному договорі.

Якщо фінансова установа порушила ваші права, звертайтеся до Національного банку України:

  • напишіть до чат-боту “НБУ Контактний центр” в месенджерах (вайбері або телеграмі);
  • зателефонуйте до контакт-центру – 0 800 505 240;
  • заповнить онлайн-форму для звернень на сайті НБУ за посиланням http://surl.li/msgv

Більше інформації про кредитні послуги читайте на #ЗнайСвоїПрава_Кредити https://promo.bank.gov.ua/know-your-rights-loans/

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти