Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

ПІДВИЩЕНА ДОХІДНІСТЬ ДЕПОЗИТІВ

Приватним особам
Бізнесу
05.09.2018
ПІДВИЩЕНА ДОХІДНІСТЬ ДЕПОЗИТІВ - фото - mtb.ua

Протягом останнього тижня банки не знижували ставки по депозитах, а підвищували. Середні депозитні ставки по ринку зросли для всіх валют. Як повідомляє liga.net, підняли прибутковість своїх вкладів три банки, серед яких МТБ БАНК.
️Наталія Могилевська, начальник Відділу розвитку роздрібного бізнесу ПАТ «МТБ БАНК»:
- Депозит - добрий, надійний засіб для захисту свого капіталу від інфляції. При цьому процентний дохід, який ви отримаєте, не тільки компенсує підвищення ціни на сумарний кошик товарів в умовах зростання цін, але і дасть надбавку. Цього року інфляція прогнозується на рівні 8,9%. Відсотки ж за депозитами в МТБ БАНКу, які ми недавно підвищили, перекривають цей рівень. Зокрема, такі наші депозити в гривні як Пенсійний, Накопичувальний та Терміновий. Наприклад, при щомісячному знятті відсотків, за вкладом Пенсійний ставка підвищилася до 13.4% (від трьох місяців) і до 14.2 (від 12 місяців). Внесок Накопичувальний - від 12.9 до 13.6%, Терміновий на 3 і 6 міс - 13.3% і 14,1% річних відповідно. Якщо вкладник воліє зняти відсотків у кінці терміну депозитного договору - ставки ще вище. Також варто звернути увагу на довготривалий прогноз інфляції - вона впаде на 2% пункту до кінця 2019 року. Що це означає? Тільки те, що ставки по депозитах можуть знизитися, а ваші гроші будуть приносити дохід за сьогоднішніми, більш високим ставкам.Так що не втрачайте часу, приходьте в будь-яке відділення нашого банку і оформляйте депозити - це вигідно і при цьому надійно: незалежне рейтингове агентство "Кредит-Рейтинг "підтвердило рейтинг надійності депозитів на найвищому рівні з оцінкою" 5 "!

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти