Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Кредитний рейтинг ПАТ "МТБ БАНК" підтверджено на рівні uaАА

Приватним особам
14.12.2020
Кредитний рейтинг ПАТ "МТБ БАНК" підтверджено на рівні uaАА - фото - mtb.ua

Незалежне рейтингове агентство "Кредит-Рейтинг" оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу ПАТ "МТБ БАНК" на рівні uaАА.  Прогноз рейтингу - стабільний.  Агентство також підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) банку на рівні "5" (найвища надійність).

Для проведення процедури оновлення кредитного рейтингу і рейтингу надійності банківських вкладів (депозитів) агентство використовувало фінансову звітність ПАТ "МТБ БАНК" за 2018-2019 рр.  і І-ІІІ квартали 2020 року, а також внутрішню інформацію, надану банком у ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaАА характеризується ДУЖЕ ВИСОКОЮ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.  Стабільний прогноз вказує на відсутність на даний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) "5" - найвища надійність.  Банк надійний, мінімально чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних чинників.  Імовірність виникнення проблем зі своєчасним поверненням вкладів дуже низька.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти