Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml
Назад до списку

RIA Money Transfer

RIA Money Transfer

 • Міжнародні перекази за допомогою RIA Money Transfer:  
 • Більше 507 000 пунктів обслуговування у 160 країнах
 • Вигідні тарифи
 • Миттєвий переказ - кошти доступні до виплати вже через 10 хвилин після відправлення переказу.
 • Переказ безадресний — доступний до виплати у будь-якому пункті країни призначення

Види послуг з переказу коштів за допомогою системи :

 • Відправлення переказів за кордон здійснюється в євро/доларах США ( із урахуванням обмежень: надсилання міжнародних переказів з України за кордон на підставі Постанови НБУ від 24.02.2022 № 18 тимчасово призупинено).
 • Виплата переказів із-за кордону здійснюється в євро/доларах США.
 • Комісію за переказ сплачує тільки відправник.
 • Можливість відправки/виплати переказу як з відкриттям поточного рахунку, так і без відкриття поточного рахунку.
 • Кошти доступні до виплати вже через 10 хвилин після відправлення переказу.
 • Відсутність адресної прив’язки (одержувач зможе звернутися в будь-який пункт системи RIA в країні отримання).

Що таке контрольний номер переказу в RIA Money Transfer?

Контрольний номер переказу через систему міжнародних грошових переказів RIA Money Transfer — це унікальний код, що створюється для ідентифікації конкретного грошового переказу. Цей номер зазвичай надається відправнику після здійснення переказу.

МТБ Банк пропонує своїм клієнтам використовувати цей контрольний номер разом зі своїм паспортним документом для отримання грошей в будь-якому найближчому відділенні. Без цього номера отримувач не зможе отримати переказані гроші.

Які валюти використовуються для RIA Money Transfer?

З моменту введення воєнного стану в Україні, Національний банк України (НБУ) прийняв рішення про тимчасове призупинення відправлення міжнародних переказів з України за кордон на підставі Постанови № 18 від 24 лютого 2022 року. Ця постанова НБУ встановлює обмеження на валютні операції у зв'язку зі складною фінансовою ситуацією в країні. 

Виплата переказів коштів RIA Money Transfer із-за кордону можлива в євро або доларах США. Можна отримати гроші в будь-якому пункті обслуговування RIA Money Transfer. Виплата грошей здійснюється відповідно до валюти переказу і може бути здійснена в гривнях за офіційним курсом обміну. 

Чи є обмеження щодо переказу коштів RIA Money Transfer?

Через систему переказів RIA Money Transfer можна відправити грошовий переказ на будь-яку суму. Але зверніть увагу, що, існують наступні умови:

 • для суми, еквівалентної до 400 тис. грн в день за офіційним курсом Національного банку України на момент виконання операції, не потрібно відкривати поточний рахунок.
 • якщо сума переказу перевищує 400 тис. грн в день за офіційним курсом НБУ на момент операції, отримувач повинен відкрити поточний рахунок.

Де можна отримати RIA Money Transfer?

Ви можете отримати переказ RIA Money Transfer у найближчому відділенні МТБ Банку. Отримувачу необхідно виконати наступні кроки:

 • під час відвідування пункту обслуговування провести ідентифікацію, пред'явивши паспорт або інший документ, що посвідчує особу і є прийнятним для здійснення правочинів на території України відповідно до законодавства країни;
 • надати необхідні дані для отримання переказу, зокрема суму та валюту переказу, країну відправлення переказу, повне ім'я відправника та контрольний номер переказу;
 • перевірити та підписати платіжну інструкцію платіжної системи на отримання переказу;
 • отримати кошти.

Переказ доступний для виплати протягом 21 дня з дати відправлення. Кошти доступні до виплати вже через 10 хвилин після відправлення переказу.

Якою мовою при відправленні переказу необхідно вказувати дані про одержувача?

Дані про одержувача переказу мають бути вказані латинськими літерами.

Протягом якого терміну переказ RIA доступний для виплати?

21 день з дня відправлення

Яку мінімальну/максимальну суму можна відправити через систему переказів RIA?

 • В сумі, еквівалентній до 400 000,00 грн. в день, по офіційному курсу НБУ на момент виконання операції - без відкриття рахунку
 • В сумі, еквівалентній понад 400 000,00 грн. в день, по офіційному курсу НБУ на момент виконання операції - з відкриттям поточного рахунку.

Як клієнт може відкоригувати дані одержувача переказу?

Переказ можливо відкоригувати звернувшись у відділення, з якого здійснювався переказ, але тільки у випадку, якщо переказ не отримано

Як клієнт може повернути переказ?

 • Повернення переказу в день відправки (анулювання переказу) здійснюється в день ініціювання переказу: клієнт має право відкликати згоду на виконання переказу в повній сумі платіжної інструкції до кінця операційного часу операційного дня банку, в який надавалася клієнтом до банку платіжна інструкція.
 • Повернення переказу (здійснюється в будь-який інший день, після дня його ініціювання): Відкликання згоди клієнта – відправника на виконання переказу можливо також і в наступні дні після операційного дня подання в банк платіжної інструкції при умові, що переказ не виплачений клієнту – отримувачу.

ВАЖЛИВО:

Операції за системою грошових переказів здійснюються за дорученням та на користь фізичних осіб з дотриманням законодавства України, зокрема у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню поширення зброї масового знищення, а також правил, встановлених платіжною системою Ria.

Інформація щодо внесення ПАТ "МТБ БАНК" до реєстру учасника платіжної системи Ria від 18.09.2019 розміщено на сайті НБУ https://bank.gov.ua/ua/payments/payment-systems/8508e8dff4eed335fd6a56784830859f

ПАТ «МТБ БАНК» надає послуги щодо переказів RIA Money Transfer у касах відділень на умовах Публічної пропозиції.
З умовами Публічної пропозиції на укладання Договору з переказу коштів без відкриття рахунку, виконання окремих або разових платіжних та касових операцій в касах ПАТ «МТБ БАНК» можна ознайомитись ТУТ.

Умови надання платіжних послуг

Для відправлення переказу необхідно

Відправнику переказу необхідно:

 1. пройти ідентифікацію (надати паспорт/паспортний документ або інший документ, що посвідчує особу та відповідно до законодавства України може бути використаний на території України для укладення правочинів)
 2. зазначити реквізити для відправки переказу, а саме країну, ПІБ одержувача, суму, валюту відправлення, валюту отримання;
 3. оплатити у касі суму переказу та комісію
 4. отримати контрольний номер переказу та повідомити його одержувачу

Одержувачу переказу необхідно:  

 1. пройти ідентифікацію (надати паспорт/паспортний документ або інший документ, що посвідчує особу та відповідно до законодавства України може бути використаний на території України для укладення правочинів);
 2. надати дані, необхідні для отримання переказу, а саме: суму та валюту переказу, країну відправлення переказу, П.І.Б.  відправника, контрольний номер переказу,
 3. перевірити та підписати Платіжну інструкцію  Платіжної системи на отримання переказу,
 4. отримати кошти.

  Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

  Прийняти