Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Кар'єра в МТБ БАНК

Чому ми?

Наша мета - бути завжди на крок попереду потреб наших клієнтів, повністю і високоякісно забезпечуючи їх задоволення шляхом впровадження інноваційних рішень і створюючи нові банківські продукти і сервіси.

Ми працюємо для того, щоб кожна компанія, кожна сім'я, кожна людина, що живе в Україні могли втілити в життя свої самі амбітні плани.

Наше бачення: заможні громадяни та успішні компанії  –  запорука процвітаючої держави, тому банківська система в цілому і наш Банк зокрема, повинні всіляко цьому сприяти.

Корпоративна етика

В основі кадрової політики ПАТ “МТБ Банк” лежить віра в те, що основу успіху бізнесу становить його персонал. Широкий спектр діяльності пропонує персоналу роботу в різних бізнес сферах для реалізації їх здібностей і знань.

Наша стратегія
Прозорість як в проведенні банківських операцій так і в побудові партнерських відносин з клієнтами, діджіталізація і максимальна автоматизація процесів, вищий ступінь надійності і постійне інноваційне зростання банківських технологій, що забезпечує швидку адаптацію під мінливі умови фінансового ринку.

Читати кодекс
Впроваджуємо розвиваючі та навчальні програми
Системи винагороди
Внутрішні і зовнішні тренінгові програми з розвитку професійних і особистісних якостей
Навчання англійської мови

Наші цінності

Відданість спільній справі

Якість та компетентність

Орієнтація на Клієнта

Удосконалення і саморозвиток

Особиста відповідальність

Якщо вам близька наша філософія і вас приваблює кар'єрний ріст в ПАТ “МТБ Банк”, виберіть одну з відкритих вакансій для відправки резюме

Зворотній зв'язок

Напишіть питання яке вас цікавить і наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти