Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Операції з купівлі готівкової валюти

ПАТ «МТБ БАНК» пропонує послуги з купівлі готівкової національної та іноземної валюти за безготівкову національну та іноземну валюту відповідно, у відповідності з чинним законодавством і згідно з інструкціями НБУ.

Операції з купівлі готівкових грошових коштів здійснюються в рамках лімітів відкритих ризиків, що встановлюються КУАПом.

Операції з готівковими грошовими коштами здійснюються банком в наступних валютах: UAH, USD, EUR.

Операції з готівковими грошовими коштами здійснюються банком у всіх регіонах присутності банку. В кожному філіалі банку є відповідальний співробітник з даного виду операцій.

Банк постійно проводить роботу з налагодження співпраці з новими контрагентами, розширюючи мережу партнерів. Крім операцій в рамках встановлених лімітів, банк також пропонує контрагентам здійснення операцій на умовах передоплати.

Як купити валюту в МТБ Банку?

МТБ Банк надає клієнтам послуги з купівлі готівкової іноземної валюти відповідно до вимог чинного законодавства та інструкцій Національного банку України (НБУ). Купити валюту в банку можна тільки у межах встановлених лімітів. Банк виконує операції з готівковими коштами у таких валютах: українська гривня (UAH), долар США (USD) та євро (EUR). Це дозволяє клієнтам купити валюту відповідно до їх потреб. Відстежуйте курс валют, щоб здійснювати вигідні фінансові операції. Операції з готівковими коштами здійснюються у всіх регіонах, де МТБ Банк має свої відділення.

Хто може купити валюту в МТБ Банку?

Фізичні особи (громадяни):

Юридичні особи (компанії та організації):

Для всіх категорій купівля і продаж валюти підлягає певним регуляторним обмеженням та вимогам, встановленим Національним банком України (НБУ) та чинним законодавством. 

За яким курсом здійснюється купівля валюти в МТБ Банку?

Купити валюту у Львові чи іншому місті України можна за курсом, який встановлюється на основі кількох факторів:

Таким чином, продаж валюти здійснюється за курсом, який може відрізнятися між різними банками та залежати від поточних економічних умов і внутрішніх правил банку. Курси обміну завжди розміщені у відділеннях МТБ Банку та періодично оновлюються.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти