Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Пам’ятка для клієнтів банків

Згідно з постановою Національного банку України, з 05.08.2019 в Україні був введений IBAN – міжнародний номер банківського рахунка.

Що являє собою цей номер?

Це номер, який використовується при міжнародних розрахунках і включає 29 символів (літери і цифри). Він призначений для спрощення і здешевлення переказів. З 01.11.2019 усі перекази здійснюватимуться виключно за цим кодом.

Навіщо код потрібний клієнтам банку?

По факту, кодом IBAN замінюються інші реквізити (номер рахунка, МФО банку). Передбачається, що завдяки новому стандарту клієнти зможуть:

Також нацбанком планується реалізація можливості оплати по QR-коду, який міститиме інформацію про IBAN. Європейський стандарт відомий багатьом морякам, які здійснювали переклади S.W.I.F.T. – такі платежі досить давно здійснюються за цим кодом.

Який вид має IBAN в «MTБ БАНК»

IBAN нашого банку виглядатиме так:

Пам'ятка для клієнтів банку від МТБ БАНК • інформація по IBAN в Україні в MTБ БАНК - фото - mtb.ua

 

Написи до схеми:

Дві контрольні цифри

Нулі, що доповнюють IBAN до 29 знаків

Код – МФО банку

Номер рахунка у банку (до 14 знаків)

Код країни

Які строки переходу на новий стандарт?

До 5.08.2019 здійснення переказів проходило за старою схемою з зазначенням окремо МФО і номера рахунка.

З 05.08.2019 по 31.10.2019 можливе зазначення реквізитів в обох варіантах на вибір – IBAN або МФО і номера рахунка.

З 01.11.2019 усі клієнти будуть переведені на IBAN, про що вони будуть повідомлені банком. Усі платежі проходитимуть виключно з використанням цього коду.

Чи обов'язкове відвідування банку для зміни реквізитів?

Заміна реквізитів на новий формат відбувається автоматично. При цьому усі платіжні картки залишаються таким саме інструментом, як і раніше. Рекомендуємо попередити ваших контрагентів про зміну реквізитів.

Щоб отримати додаткову інформацію про новий стандарт, а також про кредитні лінії і депозитні програми, зверніться до наших менеджерів.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти