Ваш город:
Интернет-Банкинг Документооборот МТB Office
Дежурные отделения ПАО "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

ПАТ «МТБ БАНК»  став членом Спілки українських підприємців (СУП)

Частным лицам
01.12.2021
ПАТ «МТБ БАНК»  став членом Спілки українських підприємців (СУП) - фото - mtb.ua

Спілка українських підприємців – перша  найбільша  об’єднана  сила незалежних українських підприємців. Спілка створена за межами політичних інтересів  і своєю метою визначила захист інтересів підприємців та формування сприятливого бізнес-середовища в Україні.

« МТБ БАНК підтримує місію та цілі СУП, направлені на розвиток сприятливого бізнес-клімату в Україні. Банки і бізнес в розвинутих країнах зростають разом, і в мене є надія, що наша участь в СУП буде сприяти  популяризації  та заохоченню українців до підприємницької діяльності, а наш банк їм в цьому готовий допомогти, - зазначив Голова Правління ПАТ «МТБ БАНК» Юрій Кралов. – Ми поділяємо цінності, які декларує Спілка:  свобода підприємництва, недоторканність приватної власності і верховенство права».

МТБ БАНК пропонує представникам бізнес-спільноти різноманітні банківські продукти, галузеві рішення, які дозволяють отримати додаткове фінансування, пакет послуг для IT-сфери, банківські гарантії, послуги факторингу, участь у компенсаційних програмах з  боку держави та партнерських програмах банку, за  якими  можна отримати вигідні контракти на купівлю техники, добрів та пального. Діджитал-рішення дозволяють представникам бізнесу прискорити обіг коштів та полегшити ведення справ в режимі 24/7. МТБ БАНК значно прискорив діджитал-трансформацію банківських послуг, що робить продукти та послуги привабливими  для підприємців.

 

Другие новости

Этот Сайт использует файлы cookies для более удобной работы пользователей с ним. Сайт может запрашивать вашу геопозицию в целях соответствия политике правообладателей по распространению контента на определенных территориях. Продолжая любое дальнейшее использование Сайта и/или сервисов Сайта, Вы соглашаетесь с этим.

Принять