Ваше місто:
Інтернет-банк

Публічні пропозиції

«МТБ БАНК» відповідно до ст. 634 Цивільного кодексу України оголошує Публічну пропозицію на укладення Договору про банківське обслуговування фізичних осіб при наданні споживчих кредитів з метою надання фізичним особам банківських послуг, умови і правила надання яких визначені у Договорі про банківське обслуговування фізичних осіб при наданні споживчих кредитів.

«МТБ БАНК» діючи на підставі ст. 641 Цивільного кодексу України, звертається з цією Публічною пропозицією і бере на себе зобов'язання перед юридичними особами та фізичними особами - підприємцями, які його приймуть (акцептують), надавати банківські послуги в порядку і на умовах, передбачених Договором за встановленими Банком Тарифами, які є додатком до договору і розміщені на сайті Банку.

«МТБ БАНК» відповідно до ст. 641 Цивільного кодексу України оголошує Публічну пропозицію на укладення Договору банківського рахунку та надання послуг дистанційного банківського обслуговування з метою надання фізичним особам банківських послуг, умови та правила надання яких визначено в Договорі банківського рахунку та надання послуг дистанційного банківського обслуговування.

«МТБ БАНК» діючи на підставі ст. 641 Цивільного кодексу України, звертається з цією Публічною пропозицією і бере на себе зобов'язання перед фізичними особами, які його приймуть (акцептують), нададуть банківські послуги в порядку і на умовах, передбачених Договором за встановленими Банком Тарифами, які є додатком до договору і розміщені на сайті Банку.