Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-банк

Публічні пропозиції

«МТБ БАНК» відповідно до ст. 634 Цивільного кодексу України оголошує Публічну пропозицію на укладення Договору про банківське обслуговування фізичних осіб при наданні споживчих кредитів з метою надання фізичним особам банківських послуг, умови і правила надання яких визначені у Договорі про банківське обслуговування фізичних осіб при наданні споживчих кредитів.

«МТБ БАНК» діючи на підставі ст. 641 Цивільного кодексу України, звертається з цією Публічною пропозицією і бере на себе зобов'язання перед юридичними особами та фізичними особами - підприємцями, які його приймуть (акцептують), надавати банківські послуги в порядку і на умовах, передбачених Договором за встановленими Банком Тарифами, які є додатком до договору і розміщені на сайті Банку.

«МТБ БАНК» відповідно до ст. 641 Цивільного кодексу України оголошує Публічну пропозицію на укладення Договору банківського рахунку та надання послуг дистанційного банківського обслуговування з метою надання фізичним особам банківських послуг, умови та правила надання яких визначено в Договорі банківського рахунку та надання послуг дистанційного банківського обслуговування.

«МТБ БАНК» діючи на підставі ст. 641 Цивільного кодексу України, звертається з цією Публічною пропозицією і бере на себе зобов'язання перед фізичними особами, які його приймуть (акцептують), нададуть банківські послуги в порядку і на умовах, передбачених Договором за встановленими Банком Тарифами, які є додатком до договору і розміщені на сайті Банку.

ПАТ «МТБ БАНК» відповідно до ст. 634 Цивільного кодексу України оголошує Публічну пропозицію на укладення Договору про банківське обслуговування суб’єктів господарювання при наданні овердрафтів на поточний рахунок у ПАТ «МТБ БАНК» з метою надання юридичним осібам та фізичним особам-підприємцям банківських послуг, умови і правила надання яких визначені у Договорі про банківське обслуговування суб’єктів господарювання при наданні овердрафтів на поточний рахунок у ПАТ «МТБ БАНК».

«МТБ БАНК» відповідно до ст. 634 Цивільного кодексу України оголошує Публічну пропозицію на укладення Договору про банківське обслуговування суб’єктів господарювання при наданні поновлюваної кредитної лінії у ПАТ «МТБ БАНК» з метою надання юридичним осібам та фізичним особам-підприємцям банківських послуг, умови і правила надання яких визначені у Договорі про банківське обслуговування суб’єктів господарювання при наданні поновлюваної кредитної лінії у ПАТ «МТБ БАНК».

«МТБ БАНК» відповідно до ст. 641 Цивільного кодексу України оголошує Публічну пропозицію на укладення Договору банківського вкладу з метою надання фізичним особам банківських послуг, умови і правила надання яких визначені у Договорі банківського вкладу.