Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-банк

Кредитна програма "Перший рейс"

«МТБ БАНК« робить усе можливе, щоб така важлива і непроста подія, як відхід у перший рейс, стала для вас максимально приємною. Ми пропонуємо кредитні програми як для досвідчених моряків, так і для студентів морських навчальних закладів і тих, хто збирається в море вперше.

Умови кредиту

Ми надаємо засоби в розмірі до 50 000 гривень на строк до 12 місяців. Гроші, видані у рамках програми кредитування, зараховуються прямо на картковий рахунок, який треба заздалегідь відкрити в «MTB Банці». Також обов'язковою додатковою умовою є страхування життя позичальника.

Переваги програми

Спрямована безпосередньо на моряків, ця програма надає клієнтам можливість оплати усіх витрат, пов'язаних з підготовкою до першого рейсу. Крім того, ви одразу відкриєте рахунок для отримання заробітної плати і зможете здійснювати його контроль віддалено з будь-якої точки світу через Інтернет-банкінг або надати доступ до нього третім особам, оформивши на них банківську довіреність.

Також наш банк пропонує вигідну депозитну програму, призначену спеціально для моряків.

Перелік документів

Вам буде потрібно:

Щоб отримати кредит або дізнатися про інші пропозиції, наприклад про відкриття платіжної картки «Морська картка VIP», зверніться до наших менеджерів.

Документы