Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

MTB Office1

Система електронного документообігу

Використовуйте ще одну можливість дистанційного ділового спілкування


MTB Office1 - фото - mtb.ua

МТВ Office це онлайн-система зовнішнього електронного документообігу та  ще одна можливість швидкої комунікації між банком та клієнтом. Час є найважливішим ресурсом і ми прагнемо до його раціонального використання задля зручності клієнта. Тепер не треба щоразу звертатися до відділення банку для обміну документами. Достатньо використовувати МТВ Office та здійснювати обмін документами за лічені хвилини.

МТВ Office дає можливість:

 • Формувати заяви на послуги: відкриття другого поточного рахунку, відкриття корпоративного карткового рахунку, підключення до системи інтернет-банкінгу МТВ Вusiness
 • Отримувати довідки з КЕП та Електронною печаткою банку: про відкриття рахунку, про закриття рахунку, про залишок на дату, про заборгованість по кредитах та відсотках
 • Відправляти документи у банк: за кредитними операціями, зовнішньо економічною діяльністю, гарантіями, тощо
 • Отримувати документи від банку: на підписання Договори / Заяви на розміщення депозитів (вкладів), підписувати КЕП
 • Оформити "Миттєвий овердрафт" за пропозицією МТБ Банку: треба лише завантажити звітність за останній фінансовий рік або квартал поточного року (Баланс, Звіт про фінансові результати / Податкова декларація ФОП), підписати Заяву та отримати кредитний ліміт до свого рахунку онлайн! Якщо банк раніше отримав фінансову звітність із M.E.Doc/СОТА, оформлення овердрафту відбувається без її завантаження. Процес повністю автоматизовано в сервісі MTB Office: оформлення на строк 3 міс., перегляд Відомості нарахованих та прогнозованих відсотків, автоматичне продовження на наступний трьохмісячний перід за умови виконанння забов'язань за овердрафтом (кількість продовжень необмежена), попередження за 3 робочих дні щодо сум та термінів погашень, закриття овердрафту за Заявою клієнта онлайн.
 • Переглядати повідомлення від банку у меню "Повідомлення" (кнопка "дзвінок") та отримувати сповіщення на e-mail, Viber (SMS) - на контакти, які вказані у Профілі користувача сервісу MTB Office.
 • Переглядати у меню "Звітність з M.E.doc/СОТА" перелік отриманої банком фінансової звітності, якщо відправите з програми M.E.Doc або веб-сервісу СОТА за кнопкою "Відправити в банк"
 • Запросити співробітника організації: система надає можливість долучити до роботи з документами додаткових користувачів за допомогою e-mail, з додатковою можливістю обмеження доступу до конкретних розділів.
 • Авторизуватися за логіном та паролем: запрошені співробітники мають можливість входити в MTB Office без КЕП (за реквізитами : електронна пошта, пароль)
 • Сумісна робота з документами: співробітники, що авторизуються без КЕПу, мають можливість готувати документи для підпису Керівника, а також повністю самостійно отримувати Довідки.
 • Масове підписання у розділі «Мої задачі»: підписуйте декілька документів єдиним накладанням КЕП у новому розділі MTB Office.
 • чекайте у 1-му кварталі 2024р:автоматичне відкриття поточних рахунків ФОП, автоматичне оформлення депозитів, формування Заяви на послуги торгового еквайрингу.

Підключайтеся і розвивайте бізнес завдяки цифровим технологіям разом з МТБ БАНК.

Використання МТВ Office спростить обмін юридично значимими документами . Відтепер Ви маєте комплекс дистанційних сервісів:

Сервіс  буде регулярно наповнюватись та  розширюватиме свій функціонал

Підключення до сервісу MTB Office відбувається автоматично після успішного входу (авторизації) Керівника організації / ФОП по КЕП (кваліфікований електронний підпис - файл / usb-токен / хмарний, який отримано в Акредитованому центрі сертифікації ключів).

Вхід за Хмарним підписом розширено переліком АЦСК: DepositSign, Приватбанк, Вчасно, ТОВ "ЦСК" Україна", ESign, ПУМБ, ІДД ДПС.

Отримати Хмарний підпис "DepositSign" можна у відділеннях банку. Банк з партнером DepositSign запустили видачу КЕП у Львові, Одесі та Чорноморську.

Увага! Для входу до системи MTB Office необхідно бути діючим клієнтом банку, Використовувати власний КЕП* будь-якого АЦСК** (той самий ключ, яким ви підписуєте звіти у податкову).
   * КЕП - кваліфікований електронний підпис
   **АЦСК – Акредитований центр сертифікації ключів
   • - Державне підприємство "ДІЯ"
   • - Інформаційно-довідковий департамент ДПС;
   • - Товариство з обмеженою відповідальністю "Центр сертифікації ключів "Україна";
   • - Товариство з обмеженою відповідальністю "Вчасно Сервіc" та інши

Повний перелік діючих АЦСК можливо подивитися за посиланням  https://czo.gov.ua/ca-registry

Приклади інтерфейсу "MTB Office"

Головна

MTB Office1 - фото 2 - mtb.ua

Документи

MTB Office1 - фото 3 - mtb.ua

Миттєвий овердрафт

MTB Office1 - фото 4 - mtb.ua

Запрошення

MTB Office1 - фото 5 - mtb.ua

Довідки

MTB Office1 - фото 6 - mtb.ua

Вхід за реквізитами

MTB Office1 - фото 7 - mtb.ua

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти