Ваше місто:
Інтернет-банк

Інтернет-Банкінг

Послуга Інтернет-Банкінг для фізичних осіб є комплексною системою дистанційного банківського обслуговування. Надає клієнтам банку можливість дистанційно керувати своїми картковими рахунками в мережі Інтернет. Дозволяє виконувати наступні функції:

  • переглядати виписки і залишки за картковими рахунками;
  • здійснювати платежі за довільними реквізитами в межах України;
  • здійснювати вбудовані в систему платежі за мобільний зв'язок, послуги інтернет, комунальні, телекомунікаційні та інші послуги;
  • виконувати перекази між своїми картковими рахунками та ін.

Працювати з системою Інтернет-Банкінг можна з будь-якого місця, де є доступ до мережі Інтернет. Система не вимагає спеціального встановлення на комп'ютер користувача та працює безпосередньо у вікні Інтернет-браузера.

Користуватися системою Інтернет-Банкінг можуть всі власники платіжних карт банку. Для роботи необхідно попередньо зареєструватися у системі, після чого відвідати найближче відділення банку для оформлення послуги. Процедура попередньої реєстрації в системі докладно описана у інструкції Реєстрація та робота в системі Інтернет-Банкінг.

Система забезпечує високий рівень безпеки завдяки використанню зашифрованого з'єднання з банком, застосування одноразових паролів для входу у систему та використання електронно-цифрових підписів - ЕЦП для підпису платіжних документів клієнта.

Додаткову інформацію про послугу можна отримати у довідковій службі банку за телефоном 0-800-500-255 (дзвінки по Україні - безкоштовні).

Інформація стосовно користування системою Інтернет-Банкінг

Реєстрація та робота у системі Інтернет-Банкінг

Встановлення та робота з плагіном ЕЦП

Отримання одноразових паролів за допомогою мобільного додатку Google Authenticator

Додаткова інформація

Опис послуги та регламент роботи

Про інформаційну безпеку при роботі з системою Інтернет-банкінг

Тарифи банку