Ваше місто:
Інтернет-банк

Консьерж-сервіс

«Консьєрж Сервіс» - це зручний спосіб швидкого отримання необхідної та достовірної інформації про транспорт, готелі, ресторани, прокати автомобілів і місця відпочинку 24 години на добу, 365 днів у році. Програма також включає можливість резервування послуг при подорожах, допомога при втраті документів та кур'єрські послуги в різних куточках світу.

Послуга «Консьєрж Сервіс» надає Вам можливість цілодобового отримання інформаційно-сервісного, юридичного та медичного консультування. Для оперативного вирішення повсякденних завдань, консьєрж-служба завжди допоможе провести оплату замовлених послуг, в режимі он-лайн.

При виникненні побутових проблем, Консьєрж сервіс забезпечить їх рішення - викличуть майстра з ремонту, організовує підбір няні / репетитора для дитини, викличуть доктора на будинок, організує доставку мед. препаратів і багато іншого.

В рамках програм даного сервісу особливою перевагою є супроводження водіїв в дорозі, тобто організація тех. допомоги в дорозі, евакуація, навігація, інформація про стани доріг і пробок, консультування в настанні страхових випадків, організація запису на СТО, пошук запчастин, мийки, стоянки, організація підвезення бензину, заміна колеса і багато іншого.

Послуги «Консьєрж Сервісу» надаються в різних сферах, а саме: бізнес, дозвілля, сім'я, краса, відпочинок, подорожі, медицина, автомобільний асистент, віртуальний офіс, екстрена допомога, загальна інформація і т.д.

Щоб скористатися послугою Консьєрж сервіс, Вам достатньо подзвонити за телефоном 0-800-50-52-55, ідентифікуватися як клієнт МТБ Банку - назвати свій номер консьєрж карти, і озвучити питання, що цікавить / запит.

По Вашому замовленню відповідь може бути продубльована у форматі СМС-повідомлення на мобільний телефон.

Програми

Послуга «Консьєрж Сервіс» надається в ПАТ МТБ БАНК за 4 програмами:

  1. Mass - програма інформаційної підтримки для всіх користувачів на території України.
  2. World Travel - програма для подорожуючих за кордон забезпечує інформаційну та організаційну підтримку користувача за кордоном.
  3. Gold - всебічна інформаційна, організаційна, сервісна підтримка.  
  4. Platinum - інформаційна, консультаційна, організаційна та сервісна підтримка користувача програми і членів його сім'ї.

Умови

Період дії послуги:

Підключитися до програм «Консьєрж Сервіс» можна у відділеннях ПАТ "МТБ БАНК"