Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-банк

онлайн-платежі 7 днів на тиждень

Шановні клієнти! У зв'язку з впровадженням модернізованого функціоналу, робота сервісу " ОНЛАЙН-ПЛАТЕЖІ 7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ" тимчасово призупинена.

ПЛАТЕЖІ 7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ З 9.00 ДО 20.00, РОБОЧІ З 17.30 ДО 20.00!

МТБ БАНК для своїх клієнтів в системах дистанційного обслуговування обробляє платежі в гривні щодня з 09.00 до 20.00 в мережі банку.  Вартість операцій визначається діючими тарифами банку, оприлюдненими на офіційному сайті, і в даний момент включена у вартість розрахунково-касового обслуговування поточного рахунку.

ПРАВИЛА ОБСЛУГОВУВАННЯ В НЕРОБОЧИЙ ЧАС:

  1. Неробочий час банку - вихідні, святкові дні з 9:00 до 20:00.
  2. Обслуговуються всі корпоративні клієнти, клієнти середнього і малого бізнесу, фізичні особи-підприємці, самозайняті особи.
  3. Виконання платіжних документів у неробочий час: проводяться електронні документи, отримані за допомогою систем дистанційного обслуговування СЕП «Клієнт-Банк», «Інтернет-Банкінг», які з урахуванням їх контролю (відсутність арешту рахунку, згадки в офіційних санкційних списках і підтвердження достатності коштів на рахунку), що задовольняють наступним вимогам:

Зразок (російська мова):

"Оплата (плата, за) ______ согласно (с-но, согл.)  договору (дог.,  счету, сч., акту, наклад) ______ НДС (не облагает)".

Зразок (українська мова):

"Сплата (плата, за) ______ згідно (зг., згідн., відповідно, підставі)  договору ( дог., угоди,  рахунку, рах., акту, наклад) ______ ПДВ (не оподатков.)"

(Дод. контроль з метою виключення ймовірності шахрайства з боку третіх осіб / несанкціонованих платежів)

4.   Зміни залишків у неробочий час - проведені електронні документи відображаються на рахунках платників, одержувачів у режимі онлайн, операційним днем ​​"наступний робочий день". Отримувач одразу може управляти коштами, що надійшли.

У разі, якщо платіжний документ не відповідає правилам проведення у неробочий час, він буде оброблений в робочий час банку.

Дізнатися більше про послугу можна у менеджера, який Вас обслуговує, або в інформаційно-довідковій службі банку 0-800-500-255 (безкоштовно по всій Україні).